KURSLAR HAKKINDA

İnsanın bedensel yaşamını sürdürebilmesi için havaya, yemeğe, dinlenmeye ve beden hareketlerine gereksinim duyduğu gibi; ruhsal yaşamını sürdürebilmesi için de ruhsal büyümeye, gelişmeye ve olgunlaşmaya ihtiyacı vardır.

İsa Mesih’i Rab ve Kurtarıcı olarak kabul edip yaşamınıza davet etmeniz, sonsuz yaşama atılmış yepyeni ve muhteşem bir başlangıçtır.

Bu ruhsal yaşam yolculuğu keşfinizde, Tanrı ile olan dostluğunuz doğrultusunda iman hayatınız da büyümeye ve olgunlaşmaya başlayacaktır.

Ruhsal büyümeniz, İsa Mesih’e güvenmenin sonucunda oluşur. “İmanla aklanan insan yaşayacaktır” diyen (Galatyalılar 3:11) Kutsal Yazı’lar ışığında; imanla yaşamak, hayatınızın en ince ayrıntısına kadar Tanrı’ya güvenmenizi sağlayacak ve O’nunla olan paydaşlığınız gelişecektir.

Hristiyan inancında ruhsal gelişiminiz için ihtiyacınız olacak Başlangıç, Orta ve İleri seviyelerdeki kurslarımız ile tamamen online (makaleler, videolar, podcastler ve mentorluk hizmeti) materyaller ile destek olmayı hedefledik.

Sormak istediğiniz tüm kurslar, dersler, konular ve sınavlar hakkında mentorluk hizmetimiz ile ruhsal gelişiminiz için destek vermeye ve ihtiyacınız olan konularda sizinle dua etmeye hazırız.

Scroll to Top